4 maja cała społeczność naszej szkoły i przedszkola świętowała obchody 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz uroczystości Matki Boskiej Królowej Polski.
W tym dniu zarówno uczniowie uczący się w trybie stacjonarnym, jak i zdalnym, ubrani w stroje galowe odśpiewali hymn państwowy i obejrzeli nagranie akademii przygotowanej przez szóstoklasistów pod kierunkiem wychowawczyni, pani Anny Majewskiej. Na klasowych spotkaniach nie zabrakło również biało – czerwonych flag, kotylionów i okolicznościowych pieśni. Najmłodsi wychowankowie naszej placówki – uczniowie przedszkola - publicznie zamanifestowali swój patriotyzm, przechodząc z flagami ulicami Wadowic Górnych.
opracowanie: Danuta Bielaszka
Klasa IIa śpiewa Mazurka Dąbrowskiego