W dniu 25 listopada wszystkie przeszkolaki uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.
W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Trudno zaprzeczyć, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, jedyna przytulanka na otarcie łez i ukochana "podusia" do snu. Pomimo nieprzynoszenia swoich ukochanych domowych pluszaków do przedszkola, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie.
Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne, zabawy, konkursy, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach, oraz wykonały prace plastyczno - techniczne. Każdy przedszkolak otrzymał medal przyjaciela pluszowego misia oraz misiową opaskę na głowę.
W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”