• Zielona szkoła

• Zielona szkoła ...cudny czas nauki, zabawy i wypoczynku, czas poznawania siebie i innych, czas przełamywania barier i pokonywania przeszkód, wychodzenia poza strefę komfortu, czas radosnego śmiechu i łez przynoszących ulgę, czas z innymi i dla innych.

Zwiedziliśmy Gdańsk i Sopot. Byliśmy w Bunkrach Bluchera, gdzie graliśmy w grę  terenową i strzelaliśmy z łuku, a potem płynęliśmy statkiem po morzu. W Łebie byliśmy na poczcie, by wysłać kartki z pozdrowieniami. W Sarbsku obejrzeliśmy cudowne występy fok i uchatek. Wspinaliśmy się na wydmy w Słowińskim Parku Narodowym. W Toruniu upiekliśmy pierniczki i zwiedziliśmy miasto.

Spacerowaliśmy po plaży i obejrzeliśmy przepiękny zachód słońca.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu i opiekunowie (Edyta Midura, Joanna Indyk, Iwona Peter, Andżelika Skaza) przeżyli fantastyczny, aktywny i budujący etap w życiu, który na długo zostanie w pamięci.

opracowanie: Joanna Indyk

• Wycieczka przedszkolaków do Oceaniki

• Dnia 16 maja dwie najmłodsze grupy z przedszkola wybrały się na wycieczkę. Celem naszej wycieczki była Oceanika - zespół wielkoformatowych akwariów. Pani przewodnik opowiedziała dzieciom o wszystkich gatunkach znajdujących się na ekspozycjach. Przedstawiła wiele ciekawostek na temat ich życia. Dzieci ochoczo zadawały pytania  oraz z zaciekawieniem oglądały setki gatunków wodnych zwierząt z mórz, oceanów, rzek i jezior z różnych zakątków świata. Dodatkową atrakcją dla dzieci była Strefa Dmuchańców. Dzień zaliczamy do UDANYCH!

• Rekrutacja uzupełniająca 2024/2025

• Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wadowicach Górnych ogłasza termin rekrutacji do przedszkola i klasy I w postępowaniu uzupełniającym w okresie od 06.05.2024 r. do 13.05.2024 r.

Dokumenty rekrutacyjne - PRZEDSZKOLE:

1. ZGŁOSDZENIE

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się na podstawie zgłoszenia rodziców.

2. WNIOSEK

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, w miarę posiadanych wolnych miejsc.
            Rodzice składają w sekretariacie szkoły wniosek o przyjęcie ucznia do klasy pierwszej wraz z załącznikami

Dokumenty rekrutacyjne – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASA I:

• karta zgłoszenia do klasy I (wypełniają rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie) - pobierz
            • wniosek o przyjęcie do klasy I (wypełniają rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły) - pobierz
            • załącznik do wniosku o przyjęcie - pobierz

LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wadowicach Górnych informuje, że 29.05. 2024r., będzie dostępna lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA

Procedura rekrutacyjna wymaga, aby rodzice złożyli pisemne oświadczenie o woli podjęcia nauki w klasie I  w naszej szkole od 31.05.2024r. do 03.06.2024r.

Potwierdzenie woli przedszkole - pobierz

Potwierdzenie woli klasa I - pobierz