• Wywiadówki półroczne

• Zapraszamy Rodziców na wywiadówkę w dniu 01 lutego br. (środa)

• klasy I – IV godz. 16.30.
            • klasy V – VIII godz. 17.00

​​​​​​​O godzinie 17.40 w jadalni szkolnej odbędzie się spotkanie przedstawicieli oddziałowych Rad Rodziców.

Spotkania z wychowawcami odbędą się w salach:

• Ia - Teresa Midura - sala 4
            • Ib - Andżelika Skaza – sala 3
            • II - Anna Śpiewak- sala 23
            • III - Iwona Peret- sala 21
            • IVa - Joanna Garbicz - sala 7
            • IVb - Edyta Midura – sala 11
            • V - Anna Kamińska – sala 6
            • VI a - Katarzyna Ogorzałek – sala 10
            • VI b - Jan Święch – sala 12
            • VII - Joanna Indyk – sala
            • VIII - Anna Majewska - sala 9
        • W Aniołkowie - przedstawienie przedszkolaków dla Babć i Dziadków

• Każda Babcia jest najukochańszą Babcią na świecie i każdy Dziadek jest najukochańszym Dziadkiem na świecie. Odzwierciedlają oni oblicze bezgranicznej miłości. Ta niesamowita relacja Dziadkowie – Wnuki sprawia, że rodzina czuje się szczęśliwa.

W najchłodniejszej porze roku w naszym przedszkolu odbyło się najcieplejsze święto – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z trzech najstarszych grup  Wesołe Nutki, Wesołe Misie i Zajączki zaprezentowały widowisko artystyczne „W Aniołkowie”. Rozpromienione twarze Babć i Dziadków, po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, jak w dniu ich występu.

• CZAS NA HERBATKĘ Z BABCIĄ I DZIADKIEM

• „Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka…
            Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany
            i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy”

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a - 22 stycznia - Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?

Z okazji Dnia Babci i Dziadka trzy najmłodsze grupy Tygryski, Motylki i Pszczółki w przepięknej scenografii oraz uśmiechem na twarzy zaprezentowały się w specjalnie przygotowanym programie artystycznym pt. "Czas na herbatkę z Babcią i Dziadkiem". Wyrecytowały okolicznościowy wiersz, zainscenizowały i zaśpiewały piosenki oraz wykonały taniec, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Występ ten został nagrany, aby dumni ze swoich najmłodszych wnuków dziadkowie  mogli oglądnąć ich przedstawienie.

KOCHANI DZIADKOWIE- JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

• Samorządy Mają Głos!

• Z dumą informujemy, że przeprowadzona we wrześniu przez Samorząd Uczniowski ogólnopolska akcja "Samorządy Mają Głos" zyskała uznanie Centrum Edukacji Obywatelskiej!

Otrzymaliśmy wyróżnienia: jako szkoła i opiekun SU jako koordynator akcji. Dyplomy otrzymały również uczennice: Laura Zachowska, Magdalena Sołtys, Amelia Kiełbasa, Zuzanna Kapinos i Liliana Kołacz jako organizatorki akcji.

To była fajna, choć trudna akcja! Ale zakończona pełnym sukcesem.

#ceo #samorzadymajaglos

opracowanie: opiekun SU, Joanna Indyk

• Hubert Baca laureatem olimpiady z języka angielskiego

• Z radością informujemy, że uczeń klasy 6b Hubert Baca został laureatem Olimpiady Olimpus z języka angielskiego.

Dobre wyniki osiągnęli również:

• Martyna Kusek z klasy 8
            • Franciszek Dzieciuch z klasy 6a
            • Milena Lolo z klasy 6b
            • Aleksander Czech z klasy 4 b

Gratulujemy!

• Projekt Świąteczny w klasie 7

• 16 grudnia w szkole zapachniało Świętami!

Klasa 7 zrealizowała projekt, w ramach którego w trakcie zajęć warsztatowych na lekcji z wychowawcą, powstały pierniczki i pomarańcze z goździkami!

W czasie pracy miło było porozmawiać z kolegami i koleżankami! To był fajny początek dnia!

Dziękujemy za pomoc Paniom z kuchni

• Świteczna akcja charytatywna po raz 14

• Z Sercem na Świeta

Podsumowaliśmy 14 świateczną akcję charytatywną, w tym roku pod hasłem "Z sercem na Święta".

Dzisiaj zapakowaliśmy wszystkie zebrane produkty. Prezenty jeszcze przed Bożym Narodzeniem dotrą do potrzebujących rodzin.

Do wszystkich ofiarodawców przesyłamy gorące podziękowania za udział w akcji.

Dziękujemy GOPS Wadowice Górne za wspołpracę.