W przeddzień pierwszego dnia wiosny tzn. 20 marca odbyła się w Mielcu w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych gala tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu powiatowym.
Miło nam ogłosić, że uczennica klasy IIIc, Natalia Miga otrzymała w tym konkursie wyróżnienie Prezesa ZOSP KP w Mielcu. Pamiątkowy dyplom i nagrodę otrzymała z rak Starosty Powiatu Mieleckiego - pana Stanisława Lonczaka i Prezesa Zarządu Powiatowego ZOSP KP w Mielcu - pana Franciszka Augustyna.
Na gali zostało nagrodzonych w sumie 62 laureatów. Za przygotowanie dzieci i młodzieży do konkursu plastycznego podziękowania odebrali także nauczyciele i opiekunowie. Gratulujemy wyniku i cieszymy się z sukcesu Natalki. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji tego konkursu zadebiutują kolejni uczniowie z naszego Zespołu.
opracowanie: Anna Śpiewak
Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VIII ze Szkół Podstawowych Gminy Wadowice Górne do udziału w V edycji Gminnego Konkursu Plastycznego. Tegoroczny konkurs nosi tytuł:
Działając na podstawie art. 154 ust. 1 pkt 1. ust 3 i ust. 5 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r., poz. 59 z pózn. zm.) Wójt Gminy Wadowice Górne określił harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020 w Gminie Wadowice Górne.
Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się ponadprogramowa Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna Olimpus – sesja jesienna. Wzięło w niej udział 5 uczniów naszej szkoły:
